Tisztelt Rádióamatőrök, Rádióklubtagok, Rádióklubok

Írta: Magyar Rádióamatőr Szövetség. Beküldve: Hírek

logo 5fmvAz FMV Rádióklub szeretné megismertetni a mikrohullámú versenyzés élményeit az érdeklődő amatőrökkel. A PC és internet használat, a meglévő RH és URH forgalmazási gyakorlat eredményességét fokozza az SHF sávokban.

Klubunk versenyállomása (HG7F) Dobogókőn márciustól novemberig elérhető a 2 m, 70 cm, 23 cm, 13 cm, 6 cm, 3 cm sávokban.

Amennyiben szívesen megismerkednél a mikrohullámú rádiózással (technikával), e sávokban való versenyzés összetettségével, örömeivel, szívesen látunk Téged/Titeket a köreinkben.

Minden hónap 3. vasárnapján a DUR és OK UHF-SHF aktivitáson való részvétel erre jó lehetőséget teremt.

Klubunk tagjai lelkes, a rádiózás, versenyzés iránt elkötelezett, befogadó személyiségű emberek. Tavalyi évben URH OB CW harmadik, HA VHF/UHF/SHF 10 GHz első, Magyar Kupa 2,3 GHz első helyezéseket értünk el.

Időpont egyeztetés ügyében keresd Kakasi Györgyöt, HA5LW-t a +36 30 991 5452 számon!

73 & QRX

FMV Rádióklub

00